İş insanı Ferhat Sorguç’tan OGC Genel Başkanı Aydın’a Ziyaret

İş insanı Ferhat Sorguç’tan OGC Genel Başkanı Aydın’a Ziyaret

ABONE OL
20:53 | 24 Ocak 2023 20:53
İş insanı Ferhat Sorguç’tan OGC Genel Başkanı Aydın’a Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrı ilimizi Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaptığı projelerle temsil eden başarılı İş insanı Ferhat Sorguç, Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’ı ziyaret etti.

Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın makamında, Sorguç Turizm İnşaat Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Sorguç’u misafir etti. İş İnsanı Sorguç, Ağrı ilimizi Muğla ilimizin turizm bayrağını en önde taşıyan Bodrum ilçesinde yaptığı çeşitli projelerle gururla söz ettirmeye devam ediyor. Sadece yat işletmeciliğiyle uğraşmayan Ferhat Sorguç, Bodrum’da inşaatının devam ettiği lüks villalarla ilçeye değişik bir bakış açısı da getiriyor.

İş İnsanı Sorguç, ziyaretinde Genel Başkan Aydın ile yaptığı sohbette, Ağrı’da projelendirme işlemlerinin bittiği ve önümüzdeki aylarda yapımına başlanacak dev konaklama sağlayacak yurt ve apartların yapım işlemlerine başlanacağının da müjdesini verdi. Kendi hemşerileri için Ağrı ilimize desteklerinin her zaman olacağının ve onlar için faydalı projelerin gerçekleşmesi için çalışmalar gerçekleştireceklerinin altını çizdi.

OGC Genel Başkanı Nihat Aydın, Ağrı ilimizi sadece Bodrum’da değil tüm Türkiye’de başarıyla temsil edeceğinin sinyalini çalışmalarıyla gösteren başarılı İş insanı Ferhat Sorguç’un ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu belirterek kendisine teşekkürlerini iletti.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r