Ağrı Çevreyolu Mu Yoksa Ölüm Yolu Mu?

Ağrı Çevreyolu Mu Yoksa Ölüm Yolu Mu?

ABONE OL
15:03 | 09 Eylül 2022 15:03
Ağrı Çevreyolu Mu Yoksa Ölüm Yolu Mu?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrı’da aylardır devam eden çevreyolu inşaatı bitmek bilmiyor. Her geçen gün korku ile o yoldan geçmeye çalışan yayalar ve sürücüler için bir ızdırap yolu haline geldi. Geçen haftalarda yazı dizisi haline getirdik, yetkililere seslendik fakat herhangi bir gelişme olmadı.

Ölümlü kazalar gelmeye devam etti. 2021 yılı içinde Ağrı’nın yetiştirmiş olduğu değerli avukatlardan Serdar Günakın Bey’in eşi sıkıntılı olan çevre yolunda geçirmiş olduğu bir trafik kazasında vefat etti. 2022 yılı içinde ise yine ölümlü kazalar yaşanmaya devam etti. İlk olarak Yaşagül adlı  hanımefendi çevreyolunda geçmeye çalışırken yaşanan bir kaza sonucu vefat etti. Bu olay üzerine bizler yetkililere seslendik. Bu yolun güzergahının değiştirilmesi gerektiğinin. Fakat yetkililer  bizi duymazdan geldiler.

Son olarak 6 Eylül 2022 tarihinde tesisat işi ile uğraşan Dursun Bey’in çevre yolunda yolun karşısına geçmeye çalışırken şehirler arası çalışan bir otobüsün çarpması sonucu vefat etmesi bizleri derinden üzmüştür.

Buradan yetkililere sesleniyoruz. Ya yolu biran önce bitirin ya da çevre yolunun güzergahını değiştirin. Artık bu yolda kazaların yaşanmamasını umuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına buradan seslenmek istiyorum. Bizi bu ölümlü yoldan biran önce kurtarın. Artık yollarda ölmek istemiyoruz.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r