Ağrı’nın En Büyük Toplumsal Projesinde Dr. Cengiz Çelik’in İmzası Yer Alıyor!

Ağrı’nın En Büyük Toplumsal Projesinde Dr. Cengiz Çelik’in İmzası Yer Alıyor!

ABONE OL
22:18 | 31 Temmuz 2022 22:18
Ağrı’nın En Büyük Toplumsal Projesinde Dr. Cengiz Çelik’in İmzası Yer Alıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrı’da Cumhuriyet tarihinin en güzel projelerinden olan Millet Bahçesi’nin hayata geçirilmesini sağlayan Ağrı Çimento Fabrikası Genel Müdürü (CEO) Dr. Cengiz Çelik, çeşitli açıklamalarda bulundu.

Her zaman Bölgenin ihtiyacı olan gereksinim projeleriyle gündemde olmayan hayalleri bile projeye dönüştürüp hem Ağrılı hemşerilerini memnun edip hem de bölgesine ve toplumuna yarar sağlayan Ağrı Çimento Fabrikası Genel Müdürü (CEO) Dr. Cengiz Çelik’in açıklamalarında, “2015 yılında Ağrı Belediyesi için sürpriz olarak hazırlamış olduğum projenin önünden geçerken çok duygulandım bir resimde ben çekeyim dedim.

Bölgemizde toplum ve bölge adına kar gütmeyen birçok projeye imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 1.Etap Taşlıçay Akarsuyu, 2. Etap Murat Akarsuyu ve 3. Etap Kırık Köprü Akarsuyu projelerine imza attık.

Güzel işler ve toplumsal faaliyetler için her zaman haddini aş!

Bölgenin ihtiyacı olan gereksinim projeleriyle gündemde olmayan hayalleri bile projeye dönüştürdük. Hayali hayale göre üretmek için ekip ruhuyla bölgenin demografik yapısı, tarihi, kültürü, doğasıyla uyuşan dokular ve çizgilerle bölge atmosferini her zamanki gibi ön planda tuttuk.

Dolayısıyla her nerede özgün bir üretkenlik varsa orada tarih ve modernlik vardır. Fakat yeniliğin bizim ortaya koyduğumuz özgün bir üretkenlik sonucu gerçekleşmesi gerekir. Kendimizin tarihimizin ve geleneğimizin, yani Batı’ya, medeniyetine ve tarihine değil, bize özgü projeler bilimsel alanın belirlediği araçlar, iş yaşam ve şehir döngüsü mekanizmalar inşa etmeliyiz.

İdeallerinizi, davranışlarınızdan aldığınız en büyük zevki bulacağınız zirveye doğru özenle yukarı, daha yukarı eğitin ki bu hem sizi memnun edip hem de bölgenize ve toplumunuza yarar sağlasın. Sistemli ve daha planlı toplumlar insanlar ve yöneticiler olmak durumundayız.

Dünkü kural ve yöntemlerle bugünleri yönetemeyiz, inşa edemeyiz.

Kimliğimizin verdiği güvenle bugünümüzü yarınımızı ve geleceğimizi planlamalarla gerçeğe dönüştürebiliriz.” ifadeleri yer aldı.

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r