AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Aydın, Ağrılı hemşerileri için çalışıyor!

AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Aydın, Ağrılı hemşerileri için çalışıyor!

ABONE OL
08:34 | 29 Şubat 2024 08:34
AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Aydın, Ağrılı hemşerileri için çalışıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Salih Aydın, Ağrılı hemşerilerini ziyaret etmeye ve dertlerini dinleyerek onlara çözüm önerileri geliştirmeye kaldığı yerden devam ediyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiriyle Ağrı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Avukat Mehmet Salih Aydın, günden güne Ağrılı hemşerilerinin dertlerine derman, mutluluklarına ortak olmak için çalışmalarını yürütme devam ediyor.

7 gün 24 saat olmak üzere çalışmalar gerçekleştirmek üzerine geliştirdikleri belediyecilik anlayışıyla sahada, icraatta ve hemşerilerimizin yanında, gönül ve saha belediyeciliğini hayata geçireceklerinin altını çizen AK Parti Adayı M. Salih Aydın, ‘Hane Hane Ağrı’ programları kapsamında Ağrılı hemşerilerinin evlerine konuk olmaya devam ediyor.

Ağrı Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Salih Aydın, Ağrılı hemşerilerinin sadece evlerine değil ekmeklerini kazandıkları iş yerlerine de misafir oluyor. Her koşulda hemşerilerine hizmet etmeye çalışıp, Ağrı’nın kalkınmasında çok önemli yeri olan esnafları ziyaret edip sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Ziyaretleri esnasında Ağrılı esnaf hemşerilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü şükranlarını sundu.

Aynı zamanda her alanda olduğu gibi sağlık alanında da reformlar sağlayarak insan odaklı hizmet etmenin bilinciyle hizmet çıtasını arttırmak için çalışacaklarının altını çizen Aday Aydın, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Adem Aslan’ı ziyaret etti.

Çalışmaları ve ziyaretleri esnasında Ağrılı kadınların ve gençlerin yerlerinin ve desteklerinin çok kıymetli olduğunu vurgulayan Av. Aydın, bir şehri şehir yapanın kadınların ve gençlerin sesi olduğunu söyledi. Ağrı’da da kadınların sesini daha çok duyacağını, Ağrı’ya hep beraber sahip çıkacaklarını belirtti.

Ülkemiz tarihinde post modern darbe olarak nitelendirilen 28 Şubat darbesinin yıldönümünü de unutmayan AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Salih Aydın, konuyla alakalı bir açıklamada bulundu. Aydın yaptığı açıklamada, “Demokrasiyi hiçe sayarak tarihe kara bir leke olarak kazınan, insan haklarını hiçe sayarak planlanan 28 Şubat’ın mağdur, mazlum direnişçilerini şükran ve saygıyla, 28 Şubatçıları ve onların zelil destekçilerini ise nefretle anıyoruz.” sözlerine yer verdi.

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r