AK Parti Ağrı İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti Ağrı İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Salih Aydın, bugün birlikte yola devam etmeyi hedeflediği AK Parti Ağrı İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarını Ağrılı vatandaşların huzuruna çıkarttı. Kadrolarının açıklanmasının ardından da onlarla birlikte çalışmalarını gerçekleştireceği karargahın açılışını yaptı

ABONE OL
20:36 | 24 Şubat 2024 20:36
AK Parti Ağrı İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Salih Aydın, bugün birlikte yola devam etmeyi hedeflediği AK Parti Ağrı İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarını Ağrılı vatandaşların huzuruna çıkarttı. Kadrolarının açıklanmasının ardından da onlarla birlikte çalışmalarını gerçekleştireceği karargahın açılışını yaptı.

Ağrı ilimiz içingönüm noktası olarak belirtilen ve herkesin sonuçlarını merakla beklediği 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerine oldukça az zaman kala AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Salih Aydın, bugün Ağrı Kültür ve Kongre Merkezi’nde AK Parti Ağrı İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Adayların kamuoyuna tanıtıldığı toplantı salonunun hınca hınç dolu olması görenleri şaşırttı.

AK Parti Adayı Aydın, miting havasında geçen tanıtım toplantısının açılışını, “Hoş geldiniz Ahmed-i Hani’nin torunları. Fakiy-i Teyra’nın, Mela-i Ciziri Şeyh Said’in, Said Nursi’nin ve Selahattin Eyyubi’nin torunları. Başım gözüm üstüne geldiniz. Hoş geldiniz Aziz Halkım.” sözleriyle başlattı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Salih Aydın için her geçen gün halkın desteği kat kat artıyor. Başkan Adayı Aydın ise bunun karşılığını verebilmek için günden güne çalışmalarını arttırıyor. Bugün karargâh açılışını da gerçekleştirerek, “Her sokağını,her mahallesini birlikte dolaştığımız,yollarında birlikte yürüdüğümüz, tüm sıkıntılarını birlikte yaşadığımız Ağrı’mızı şaha kaldırmak için Biz”olarak,hep birlikte yönetmek için gün sayıyoruz. Huzuru, Kardeşliği, Barışı, Güveni ve Şehrimizi beraber inşa edeceğimiz 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri AK Parti Ağrı İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları İle birlikte Ağrı için biz hazırız ve kararlıyız.” açıklamasında bulundu.

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r