Can Ailesinin Mutlu Günü

Can Ailesinin Mutlu Günü

ABONE OL
12:58 | 17 Eylül 2018 12:58
Can Ailesinin Mutlu Günü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Can ve Kaya aileleri iki güzide evlatları Devran Can ve Songül Kaya’nın kalabalık bir davetli önünde hayatlarını birleştirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Ağrı-Doğubayazıt’ın saygın, köklü ailesi,sağlık,enerji,konaklama otelcilik hizmetleri ile adını duyuran,bölgenin tanınmış iş adamlarından Can Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Can’nın kardeşi, Hacı Zamanhan CAN’nın oğlu Devran Can ile Amca Hacı Ahmet Kaya’nın yeğeni Gelin Songül Kaya’nın hayatlarını birleştirdikleri ikibin üzerinde bir davetlinin katıldığı Royal Düğün Sarayında görkemli,örnek bir düğün töreni gerçekleşti.

Düğünde bölgenin bir ilki daha gerçekleşti,törende alışıla gelmiş bir takı töreni yaşanmadı,misafirlere verilen zengin menüde ki yemekten sonra,isteyen gelin Songül’e ve damat Devran’a isteyen kendilerine gösterilen takı sepetine takılarını isimleri ve ne takdığı anons edilmeden yaptılar,böyle bir takı töreniyle Can ailesi bir ilke imza atmış oldu.

Genç çifte takı töreni 2 saatin üzerinde bir zaman aldı ve davetliler takı töreni için uzun kuyruklar oluşturdular.Davetliler, çifte altın ve para takmak için adeta birbirleriyle yarıştı.

İzlenimlere göre genç çifte 2 milyon üzerinde para ve kilolarca altın takıldığı görüldü,tören oldukça büyük coşku içerisinde gerçekleşti,davetlilerin ve düğün sahiplerinin mutluluğu ve neşesi gözlerinden okunuyordu.

 Bizlerde Can ve Kaya ailelerinin bu güzide evlatlarına ömür boyu,saygı,sevgi huzur ve mutluluk içerisinde geçirecekleri uzun bir ömür diliyoruz.

Özel haber: Gönül Özkılıç

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r