Çoktin Ailesi’nin katkılarıyla, Ağrı ticarette söz sahibi olacak!

Çoktin Ailesi’nin katkılarıyla, Ağrı ticarette söz sahibi olacak!

ABONE OL
09:10 | 14 Mart 2023 09:10
Çoktin Ailesi’nin katkılarıyla, Ağrı ticarette söz sahibi olacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Doğubayazıt ilçemizin hayırsever İş İnsanı  BC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Barış Çoktin, Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Can’ı makamında ziyaret etti. Bu ziyaret halk tarafından da olumlu bir şekilde karşılandı.

Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Can, bu ziyaret sayesinde büyük mutluluk duydu ve güzel haberlerin müjdeleyicisi olarak dile getirdi.

Doğubayazıtlı hayırsever İş İnsanları Barış, Bişar ve Baran Çoktin kardeşler, şehrimiz için önemli faaliyetler içinde bulunmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası alanda gayrimenkul, turizm, sanayi ve maden sektörlerinde faaliyetlerini üstlenmiş şehrimizin önemli ailelerinden Çoktin Ailesi’nin spor camiasına vermiş olduğu katkılar ile kısa sürede Bal Ligi 3. Grupta yer alan Doğubayazıt FK’nün üçüncü ligte yer almasına katkı sağlayacağı herkes tarafından biliniyor.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde Doğubayazıt merkezli eğitime vermiş oldukları katkılar ile bölgenin sayılı eğitim kurumlarından birini şehrimize kazandırması da bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor.

Şirin ilçemize kazandırmış oldukları park ve bahçeler ile kısa sürede ilçenin yeşile bürünmesini sağlamışlardır. İlçede düzenlenen etkinliklerde maddi ve manevi destekler sağlayarak ilçenin tanıtımını sağlamışlardır.

Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Cemal Can, ise herkesin sevdiği şehrin Cemal Abisi olarak merhameti ve cömertliği ile dillere destan bir şahsiyettir. İlçenin ekonomik hayatının yeniden canlanması için canla başla çalışmaktadır. Buradan hem Çoktin Ailesine hem de Cemal Can Başkana şehre yapmış oldukları katkılar için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r