DTSO Başkanı Cemal Can’dan Ağrılı İş İnsanlarına Büyük Jest!

DTSO Başkanı Cemal Can’dan Ağrılı İş İnsanlarına Büyük Jest!

ABONE OL
12:40 | 26 Kasım 2022 12:40
DTSO Başkanı Cemal Can’dan Ağrılı İş İnsanlarına Büyük Jest!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Can Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Can, Ağrılı iş insanlarını düzenlediği yemek ve verdiği plaketlerle onurlandırdı.

İş İnsanı Cemal Can, yaptığı çalışmalarla ve projelerle Doğubayazıt’ı bölgede ön plana çıkartırken, Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçildiği günden bu yana da çalışmalarına hız kesmeden devam ederek Doğubayazıt’ı bölgede yıldızlaştırıyor. Başkan Cemal Can’ın ilçede yaptığı ataklar Bakanlar ve İş insanlarının dikkatini çekiyor.

Göreve geldiği ilk günden beri sadece Ağrı ve Doğubayazıt için çalışarak şehrimizin ve ilçemizin vatandaşlarının refahını ve mutluluğunu arttıracağının altını çizen Başkan Cemal Can, yaptığı görüşmeler ve kurduğu diyaloglarla da sözlerini yerine getirmeye çalışıyor. 25 Kasım’da Öğretmenler Günü Haftası’nda Bişar ve Barış Çoktin kardeşlerin babalarının adlarını taşıdığı, bölgede ve ilimizde en modern Fen Lisesi olma özelliğini taşıyan Ömer Çoktin Fen Lisesi’nin açılışı da vatandaşları sevindirirken, İş insanı Ahmet Eraslan’a bölgede gerçekleştirdiği Dossi Dossi Festivali de eğlendirmişti.

Her zaman vatandaşlarımızın mutluluğunun diğer çalışmaların öncüsü olduğunu vurgulayan Cemal Can, düzenlediği yemek ve plaket töreninde; İş insanı Bişar Çoktin’e yaptırdığı eğitim kurumlarından 3’ncü olma ve en modern Fen lisesi özelliği taşıdığı için, İş insanı Barış Çoktin’e ilçemizdeki spora ve sosyal projelere verdiği destekler için, İş insanı Ahmet Eraslan’a bölgede gerçekleştirdiği Dossi Dossi Festivali için, İş insanı Feyzihan Aras’a yapacağı yüksek öğrenim öğrenci yurdu için ve İstanbul Bayder Başkanı Ahmet Dumlu’ya destekleri için plaketlerini takdim etti.

Verilen bu plaketlerin belki İş insanları için küçük olsa da Ağrılı ve Doğubayazıtlı vatandaşlar için büyük olduğunu ifade eden DTSO Başkanı Can, ilçemizi ileri taşıyacak projelerin var olacağının altını çizdi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r