Dossi Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’dan Başkan Savcı Sayan’a makamında ziyaret

Dossi Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’dan Başkan Savcı Sayan’a makamında ziyaret

ABONE OL
00:00 | 28 Ağustos 2020 00:00
Dossi Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’dan Başkan Savcı Sayan’a makamında ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AĞRI- Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile İş Adamı Ahmet Eraslan, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ı makamında ziyaret etti

Dosso Dossi Fashion Show’un 2020-21 Kış Kreasyonu Dijital Platform Defilesi, aralarında Demet Şener, Didem Soydan, Deniz Akkaya, Wilma Elles ve eski Türkiye güzellerinin de olduğu mankenlerin katılımları ile Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde,  tarihi İshakpaşa Sarayı ve dünyanın en büyük ikinci meteor çukuru’unda düzenlenmesi ile  bir ilk gerçekleşiyor

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en popüler turizm merkezlerinden ishakbiri olan Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesi, 2020-21 Kış Kreasyonu Dijital Platform Defilesi için doğal sahne olarak kendini dünyaya tanıtacak.

Bu değerli etkinlik için; Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, “Doğduğum topraklar olan Doğubayazıt’a vefa borcum var.Yapacağımız bu çalışmanın Doğubayazıt’a hem ekonomik, hem de turizm anlamında fayda sağlayacağına inanıyorum. Doğubayazıt’ın tanıtımına katkıda bulunarak bölge ekonomisini canlandırmayı hedefliyoruz”

“Dosso Dossi olarak yaptığımız dünya çapındaki etkinliklerde Türkiye’nin tanıtımına da büyük önem verdik. Şimdi, sıra Doğu Anadolu’da. Doğubayazıt’ın tarihi ve doğal güzellikleri çalışmamızın özünü oluşturacak. Türk modasını, Türk tasarımlarını, Türkiye’nin en ünlü mankenleriyle Doğubayazıt’tan dünyaya sunmanın onurunu yaşıyoruz.

21-24 Eylül tarihlerinde İstanbul’da Hilton Bomonti Conference Center’da düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show öncesinde Rusya, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkede düzenlenecek bir kampanya ile defile görüntülerini paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz diyen, Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ve iş adamı Ahmet Eraslan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ı makamında ziyaret ederek, Ağrı ve Doğubayazıt’ta bir ilk olan  defile  üzerine sohbet ettiler.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r