Millet İttifakı Ağrı’da Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

Millet İttifakı Ağrı’da Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

ABONE OL
20:37 | 24 Nisan 2023 20:37
Millet İttifakı Ağrı’da Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hep beraber bir olalım kazanan Ağrı olsun. Ağrı’da Millet İttifakı bir ilke imza attı. Millet İttifakı içinde yer alan partilerden CHP, Deva Partisi, Gelecek Partisi kadroları Ağrı’da ilk kez Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’ı ziyaret etti.

Ziyaret, çok kalabalık bir ekip tarafından gerçekleştirilirken,  bu ziyarete katılım sağlayan Ağrının değerleri;

CHP Milletvekili Adayı İbrahim Varol, Kanaat Önderi İsmail Oğur, Deva Partisi Ağrı İl Başkanı Murat Dağtekin, Gelecek Partisi Ağrı İl Başkanı Murat Gök,  Deva Partisi Ağrı Merkez İlçe Başkanı Celal Kaya, CHP İl Başkanı Yardımcısı Adem Karakol, CHP İl Başkan Yardımcısı Adem Demir, İş insanı Cengiz Yıldırım, CHP, Deva Partisi ve Gelecek Partisi yöneticileri ziyaret kapsamında yer almıştır.

Ziyaret kapsamında 14 Mayıs Genel Seçimleri konuşularak, Ağrı’ya dair güzel projeler dile getirildi. Millet İttifakı partilerinin birlik olup ziyaretlere başlaması halk tarafından olumlu dönüşlere sebep olacağı aşikardır.

Gezinin ilk durağının Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti olması belki de topluma verilecek en güzel mesajlardan biri olarak algılanmasına sebebiyet verecektir. Bu seçim Ağrı’nın makus talihini değiştireceğini göstermektedir. Ağrı her kesimiyle daha demokratik ve daha yaşanabilir bir şehir olmaya aday.  Özellikle çoğu parti iyi adaylarla seçime girdi.

CHP Milletvekili birinci sıra adayı İbrahim Varol’un aday olmasıyla beraber, şehrimizde bulunan kanaat önderleri ve aşiret liderleri İbrahim Varol’a destek olarak Ağrı’dan uzun yıllar sonra CHP’den bir vekilin seçilmesinin önü açılmış oldu. Sayın İbrahim Varol halk tarafından sevilen, dertlinin derdine deva olmasını bilen önemli bir şahsiyettir. Halkın bir payda da birleşmesini sağlayan nadir adaylardan biri olmuştur.

Genel Seçimler sayesinde muhtemelen bu seçimin kazananı Ağrı halkı olacaktır. Ağrı her daim kadim demokratik bir il olma özelliğine sahip olmuştur. Buradan CHP, Deva Partisi ve Gelecek Partisi Milletvekili adaylarına başarılar dileklerimizi sunuyoruz.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r