PATNOS AK PARTİ ADAY ADAYI İBRAHİM VAROL

PATNOS AK PARTİ ADAY ADAYI İBRAHİM VAROL

ABONE OL
23:48 | 12 Kasım 2018 23:48
PATNOS AK PARTİ ADAY ADAYI İBRAHİM VAROL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

PATNOS’TA ADAY ADAYLARININ GÜÇLÜ RAKİBİ, MEMANİ AŞİRETİNİN  VE PATNOS HALKININ DESTEKLEYECEĞİ ADAY ADAYI İBRAHİM VAROL

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerde Patnos’ta Aday Adaylarının Güçlü Rakibi, Sevilen, Saygın, Siyasi Tecrübesiyle,MEMANİ AŞİRETİNİN  VE PATNOS HALKININ DESTEKLEYECEĞİ, Patnos İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim VAROL, Bugün Patnos Ak Parti İlçe Başkanlığına “Yeni Türkiye” Vizyonu’yla örtüşecek şekilde “Yeni PATNOS”  hedefleri ile Patnos Belediyesi Başkan Aday Adayı başvurusunu yaptı.”

PATNOS İlçesi Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim VAROL’U Tanıyalım

Kimdir? Siyasi Alandaki Faaliyetleri Nelerdir?

1967 Ağrı/ Patnos’ta doğdu, evli 2 çocuk babası olan Varol, ilk,orta öğrenimini Patnos’ta, lise öğrenimini Patnos lisesinde yaptı, yüksek öğrenimini ABD Newport Internatıonal Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı.

SİYASİ ÇALIŞMALARI
-1991-1993 yılları arasında Patnos Doğru Yol Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı,
-1994-2010 yılları arasında Doğru Yol Partisi Patnos İlçe Başkanlığı,
-2010 -2012 yılları arasında Demokrat Parti İlçe Başkanlığı ve aynı zamanda
Demokrat Parti Merkez Karar Kurulu Üyeliği
-26. ile 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti Ağrı Milletvekilliği Aday Adayı oldu.

Ve halen AK Parti ailesinin bir ferdi olarak aktif çalışmalarını yürütüten Sayın VAROL Mart 2019 ‘ PATNOS’ta yapılacak Belediye Başkanlığı Seçiminde, seçimi AK Parti’nin kendi adaylığı ile kazanılacağına kesin gözüyle bakılıyor, Türkiye genelinde ve Doğu Anadolu Bölgesinde güçlü bir duruşa ve nüfuza sahip Memani Aşiretinin lideri Ali İhsan VAROL’un Oğludur. Baba Ali İHSAN VAROL ve ailesi 1946 yılından bu yana Demokrat Parti, devamında Adalet Partisi ve Doğru Yol Partisi bünyesinde Türkiye siyasetinde etkin görevler gerçekleştirmişlerdir.

Güçlü bir siyasi geçmiş olan ve halen aktif siyasi faaliyetleri devam eden bu güçlü ailenin oğlu İBRAHİM VAROL; MEMANİ AŞİRETİNİN gösterdiği ve desteklediği, üzerinde birleştiği, bizim adayımız dedikleri  aday adayı, bu destek kendisini rakipleri karşısında çok güçlü kılıyor ve şimdiden Patnos’un Belediye Başkanı olarak gösteriliyor.

Sayın İbrahim VAROL, 2012 yılında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın daveti ile o dönem Genel Başkanımız ve şimdi İçişleri Bakanımız olan Sayın Süleyman SOYLU ile birlikte AK Parti’ye katıldı.

O günden bu yana özellikle seçim bölgesi olan Ağrı İli siyasetinde ağırlıklı olarak yer almakta ve PATNOS’UN EN GÜÇLÜ ADAY ADAYI olarak gösterilmektedir.

Bizlerde kendilerine çıkmış oldukları bu ulvi yolda hayırlı olsun dileklerimizle üstün başarılar diliyor ve yolunuz açık olsun diyoruz.-AĞRI

Özel Haber:Gönül Özkılıç

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.