Ağrı Ak Parti Aday Adayı ERİM’den, OGC’YE Ziyaret

Ağrı Ak Parti Aday Adayı ERİM’den, OGC’YE Ziyaret

ABONE OL
19:42 | 15 Kasım 2018 19:42
Ağrı Ak Parti Aday Adayı ERİM’den, OGC’YE Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK PARTİ AĞRI ADAY ADAYI MUHYETTİN ERİM,  İLK ZİYARETİNİ ORTA DOĞU GAZETECİLER CEMİYETİ GENEL BAŞKANI NİHAT AYDIN’A YAPTI

Ak Parti Ağrı Belediye Başkan Aday Adayı Muhyettin Erim, Bugün Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’a Makamında Bir Ziyaret Gerçekleştirdi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Ağrı Belediye Başkan Aday Adayı olan Sayın Erim, Bugün Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’a yaptığı ziyarette, uzun yıllardır gazetecilik ve siyaset çizgisinde ki birikimi ve objektif bakışı nedeniyle Sayın Başkan Nihat Aydın’ın fikirlerinin pek çok aday adayının ışığı olduğu, fikir ve görüşlerinin kendileri içinde çok değerli olduğunu belirtti.

1996-1999 Yılları Arasında Ağrı Belediye Başkanlığı Yapmış Olan Halk Tarafından Sevilen, Adından Hala Saygı ile Söz Edilen;Turizm, Otelcilik ve Gıda Sektöründe Faliyetlerini Yürüten Değerli İş Adamı Sayın MUHYETTİN ERİM’E Neden Aday Adayı Olduğunu? Ve Ağrı İçin Neler Yapmak İstediğini Sorduk.

Sayın ERİM kendilerini şu sözleri ile ifade ettiler.

Ağrı’nın sorunlarını biliyoruz.

Çözümler noktasında da önerilerimizle beraber çok çalışmamız gerektiğini de biliyoruz, ilimiz ve memleketimiz için çalışmaktan başka şansımızın olmadığını, sadece çalışmakla da olamayacağını, buna başta milletvekilimiz ve teşkilatımızla beraber, bu zorlu süreçte, AĞRI’mızda güzel bir birlik ve beraberlik ortamı tahsis edildiği takdirde bu güzel serhat şehrimizde başaramayacağımız hiçbir şeyin olmadığına, geçmiş belediye başkanlığı tecrübelerimden de istifade ederek ilimize ve memleketimize faydalı olacağıma inancım    tamdır.

Adalet ve Kalkınma Partisinin kurulduğu günden bugüne gönülülük esasına dayalı olarak hiçbir dönem çizgimizi şaşırmadan ve bozmadan uzun yıllardır partimize ve tüm teşkilatlarımızın her kademesinde hizmet ederek bugünlere geldik, bundan sonrada aynı çizgi ve anlayışla hizmetimize partimizin ve haklımızın bir neferi olarak devam  edeceğiz inşallah dediler.

Ak Parti’den Ağrı Belediye Başkan Aday Adaylığım İlimize Hemşehrilerimize Memleketimize Hayırlı olsun İnşallah Diyerek Sözlerini Tamamlayan Sayın MUHYETTİN ERİM’E, Bizlerde Orta Doğu gazeteciler Cemiyeti Olarak; Çıkmış Oldukları Bu Ulvi Yolda Üstün Başarılar Diliyoruz,Yolunuz Açık Olsun,ALLAH Yar Ve Yardımcınız Olsun Dileklerimizle…

Özel haber:Gönül Özkılıç

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.