Cemal Kaya’dan Av. Mehmet Salih Aydın’a Büyük Destek

Cemal Kaya’dan Av. Mehmet Salih Aydın’a Büyük Destek

ABONE OL
20:42 | 15 Mart 2024 20:42
Cemal Kaya’dan Av. Mehmet Salih Aydın’a Büyük Destek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrı’nın sevilen isimlerinden, 22. ve 23. Dönem AK Parti Ağrı Milletvekili, tanınmış hayırsever iş insanı Cemal Kaya, kentin siyasi arenasında önemli bir adım attı. Kaya, AK Parti’nin Ağrı Belediye Başkan adayı olan değerli isim Avukat Mehmet Salih Aydın’a destek vermek için Ağrı’ya gelerek, kentte büyük bir heyecan yarattı.

Ziyaret sırasında, Ağrı İl Tarım Müdürü olarak görev yapmış olan Kenan Engin ve Av. M. Salih Aydın da hazır bulunarak, Ağrı Hayvan Borsası esnafını ziyaret ettiler. Bu ziyaret sırasında Aydın’ın, kentteki esnaflara ve vatandaşlara yönelik samimi ve etkileyici konuşmaları, Cemal Kaya’nın desteğinin ne kadar önemli ve anlamlı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Av. Mehmet Salih Aydın, Ağrı’nın geleceği için kararlı duruşu ve hizmet odaklı yaklaşımıyla şehirde geniş bir destek kitlesi tarafından takdir ediliyor. Kaya’nın desteğiyle birlikte Aydın’ın kampanyası, daha da güçlenerek ilerlemekte ve kentte umut verici bir heyecan yaratmaktadır.

Aydın’ın liderlik vasıfları, vizyoner bakış açısı ve Ağrı’ya duyduğu derin sevgi ve bağlılık, şehirde yaşayan herkesin dikkatini çekmekte ve Cemal Kaya gibi saygın isimlerin desteğini kazanmaktadır. Bu birliktelik, Ağrı’nın geleceği için umut verici bir işarettir ve kentin daha güzel yarınlara ilerlemesine katkı sağlayacaktır.

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r