Memıtanlılar, AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Salih Aydın’ı Destekliyor

Memıtanlılar, AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Salih Aydın’ı Destekliyor

ABONE OL
18:24 | 24 Mart 2024 18:24
Memıtanlılar, AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Salih Aydın’ı Destekliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memıtan (İkiz Geçe) köylüleri, AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Aydın’a verdikleri desteği düzenledikleri iftar programında duyurdular.

AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Salih Aydın, Ağrı ilimizin büyük ailelerinden Memıtanlılar tarafından büyük bir destekle karşılandı. İbrahim Çeçen Üniversitesi konukevinde düzenlenen iftar programında Memıtan (İkiz Geçe) köylüleri, Aydın’a tam destek verdiklerini açıkça ifade ettiler. Programa katılan AK Parti İl Başkanı Av. Orhan Güngör ve AK Parti Genel Merkez Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MDK) üyesi Av. Abbas Aydın’ın da bulunması, destek ve katılımın ne kadar güçlü olduğunu gösterdi.

Memıtanlılar, birlik ve beraberlik mesajlarıyla Aydın’a olan desteğini dile getirirken, bu desteğin sadece siyasi bir tercih değil, aynı zamanda şehrin geleceğine duyulan güvenin bir ifadesi olduğunu belirtiyorlar. Aydın da, hemşehrilerinin bu desteği, sevgisi ve dualarıyla şehri daha iyi bir geleceğe taşıma konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Yapılan destek ve birlik mesajları, şehrin yönetiminde ortak akıl ve dayanışmanın önemini açıkça ortaya koyarken, AK Parti Adayı Aydın’ın taahhüt ettiği gibi, şehrin yönetiminde toplumun geniş kesimlerinin katılımı ve desteğiyle ortak hedeflere ulaşmanın mümkün olduğunu gösterdi. Bu destek, sadece bir adayın değil, aynı zamanda şehrin tüm halkının ortak gelecek ve refahı için bir araya gelme iradesini yansıtıyor. Yapılan bu desteklerle AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Salih Aydın’ın bir siyasi kimlikten öte Ağrı’da gönüllerin adamı olduğu açık ve net ortaya kondu.

 

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r