Savcı Sayan’la, Ağrı Doğunun Yıldızı Olacak

Savcı Sayan’la, Ağrı Doğunun Yıldızı Olacak

ABONE OL
10:12 | 15 Aralık 2018 10:12
Savcı Sayan’la, Ağrı Doğunun Yıldızı Olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

31 Mart Yerel Seçimleri İçin, Ak Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan ile yaptığımız görüşmede, kendilerine Ağrı için neler yapacağını? Hangi projeleri olduğunu ve seçim çalışmaları için hazırlıklarını sorduk, Sayan bizleri şöyle yanıtladı.

Doğu’nun makûs talihini hep birlikte yıkacağız.

Biz Ağrı’ya hizmet için varız; Yaptığımız hizmetlerden bütün kent insanı yararlanacak. Bölgemizi hizmet ile birlikte huzura kavuşturacağız. Halkımız hizmete oy verecek ve bunu 31 Mart’ta hep birlikte göreceğiz, doğunun makus talihini hep birlikte yıkacağız.

Ağrı’nın topraklarında;

Ağrı’nın ekmeğiyle büyümüş evlatları olarak, Ağrı’yı Doğunun parlayan yıldızı yapacağız, bunu daha önce de söyledim söylüyorum, yeminimiz var bunu muhakkak yerine getireceğiz, hizmete geldiğimizde vatandaşlarımız verdiğimiz sözü tuttuğumuzu görecekler.

Birlik beraberlik üzerine siyaset yapan bir anlayışla hizmet edeceğiz, tekrar ediyorum; herkese eşit mesafede olacağız.

Özellikle görev yapan tüm bürokratlar, müdürler, kamuya hizmet eden herkesle birlikte koordineli bir şekilde çalışacağız, kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, onların görüş ve fikirlerini alacağım, ancak birlik olursak Ağrı’nın sorunlarını çözebiliriz.

Benim görev süremde kesinlikle; senin adamın benim adamım olmayacak! ”BİZ VARIZ” diyeceğiz ve öyle hizmet edeceğiz.

Ak Parti Belediyeciliğini Ağrı’ya yaşatacağız, sağlıklı bir belediyecilik anlayışı içerisinde Ağrı’ya hizmet akacak, yatırım akacaktır.

Kendi geniş çevresinde bulunan birçok belediye başkanı olan arkadaşları ile Ağrı’ya yatırımı nasıl kanalize edebiliriz? Bunu ve diğer projelerimi gerçekleştirmek için Ağrı’lı tüm hemşerilerimin oylarına talibim, inşallah Ağrı’lı hemşerilerimiz bize yetki verirlerse biz bunu göstereceğiz diyerek, sözlerine şöyle devam etti

Ağrı’nın en çok huzura birlik beraberliğe ihtiyacı var;

Akşam herkesin evinde rahat uyuyacağı bir Ağrı hayal ediyoruz, onu istiyoruz. İşsizlik, yatırım sorunları var, bunları elele verip, uğraşıp çözeriz, önemli olan vatandaşın gönlüne girmek, huzurlu bir kent yaratmak, insanlar; çocukları, eşleri akşam bir saat eve geç geldiğinde aman başına bir şey mi geldi? Düşüncesinden onları kurtarmak.

Yepyeni bir Ağrı, güzel bir Ağrı, huzurlu bir Ağrı, birlik beraberlik içinde yaşayacağımız bir Ağrı olacak, refah seviyesi yükselmiş bir Ağrı olacak ”Ağrı’da yaşayan hemşerilerimin,Türkiye’nin batısında yaşayan ve en güzel hizmetleri alan vatandaşlardan hiç bir farkı yok”, buradaki hemşerilerim de hizmetin en güzeline, en iyisine layık ve biz bunu Ağrı’ya getireceğiz söz veriyorum, Ağrı doğunun parlayan bir yıldızı olacaktır bu sözü seçim vaadi olarak değil, hemşerilerim bunları hak ettiği ve ben ekibimle birlikte bunları yerine getireceğime olan inancım ve güvenim olduğu için veriyorum.

İnşallah Ağrı’lılar bana güvenecektir, bende Cumhurbaşkanımıza güveniyorum bizler birlikte Ağrı’yı yeniden inşa edeceğiz inşallah, bana ve ekibime güvenerek destek verecek tüm hemşerilerime şimdiden çok teşekkür ediyor, saygı ve şükranlarımı sunuyorum ve diyorum ki;  ”HAYDİ YENİ BİR AĞRI’YI BERABER İNŞA EDELİM”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r