Suna Kepolu Ataman, Diyarbakır için aralıksız çalışıyor!

Suna Kepolu Ataman, Diyarbakır için aralıksız çalışıyor!

ABONE OL
21:36 | 25 Şubat 2024 21:36
Suna Kepolu Ataman, Diyarbakır için aralıksız çalışıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Suna Kepolu Ataman, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlere çok az zaman kalmışken hem Diyarbakır ilimiz hem de ilçelerinde başarıya ulaşmak için aralıksız çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Diyarbakırlı hemşerileri tarafında’Hanım Ağa’ adıyla bilinen ve Diyarbakır’da yapılan anketlerde en güvenilir siyasetçi olarak hafızalara kazınan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Suna Kepolu Ataman, her geçen gün yaklaşan 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri için AK Parti Diyarbakır il ve ilçelerindeki Belediye Başkan Adaylarını desteklemeyi ihmal etmiyor. Bu sebeple AK Parti Milletvekili bu hafta sonu Diyarbakır ilimiz Ergani, Çermik ve Çüngüş ilçelerindeydi.

Suna Kepolu Ataman ilk olarak Çüngüş’te bulunarak orada AK Parti Çüngüş Belediye Başkan Adayı Ali Suat Akmeşe’nin Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. Gerçek Belediyecilik vizyonu ile Çüngüş’ün her köşesini ihya edeceğinin altını çizen Milletvekili, hemşerileriyle el ele, gönül gönüle çalışacağını söyledi.

Daha sonra Mermi ilçesinde bulunan AK Parti Milletvekili Suna Kepolu Ataman, “AK Davamızın kuruluşundan bu gününe kadar tek ses, tek yürek olan Çermikli hemşehrilerimiz ile birlikteyiz. Belediye Başkan Adayımız Sayın Şehmus Karamehmetoğlu ile Gerçek Belediyecilik vizyonu ile yola devam ediyoruz.” sözleriyle Şehmus Karamehmetoğlu’nun Seçim İrtibat Bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Aynı zamanda gerçek belediyecilik vizyonu ile Çermik ilçesinin her köşesini ihya edeceklerini de belirtti.

En son durak yeri Ergani olan Hanım Ağa, AK Parti’nin gerçek belediyecilik anlayışıyla Ergani’ye Türkiye yüzyılı’na yakışır bir şekilde hizmet etmeye ve geleceğe taşımaya devam edeceklerini söyledi. Burada hemşerileri ile el ele, gönül gönüle çalışacaklarını ifade eden AK parti Milletvekili, AK Parti Ergani Belediye Başkan Adayı Kemel Atabey’in Seçim İrtibat Bürosunun açılışını gerçekleştirmeyi de ihmal etmedi.

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r