İnsan nankör bir varlıktır

İnsan nankör bir varlıktır

ABONE OL
17:43 | 21 Aralık 2020 17:43
İnsan nankör bir varlıktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnsan denen varlık nankördür, fesattır, kadir kıymet bilmez.

Yazıma neden böyle bir giriş yaptım, az çok tahmin etmişsinizdir; belediyemizin yaptığı hizmetlerin sabote edildiğini hepimiz görüyoruz, yazım bittikten sonra resimlerle ne demek istediğimi sizlere anlatmaya çalışacağım.

Biz hakikatten ilimizde güzel şeyler olsun istiyor muyuz? Gerçekten çok merak ediyorum. Tabii istiyoruz diyenleri duyuyorum, isteyenlerin olduğu kadar istemeyenlerinde olduğunu görüyoruz, peki bu isteyenler, belediyenin yaptığı hizmetleri sabote edenlerin hiç birini de mi görmedi?
Bu vatan hainlerinin, parklardaki kamelyaları tahrip etmesi, rögarları taşlarla tıkaması, cadde aydınlatmalarını parçalaması, otobüs duraklarının camını çerçevesini indirmesi, belediyenin mülklerinin camlarını kırması ve daha pek çok zarar ziyan.

Belediye Başkanımız SAVCI Sayan’ı, Başkan Yardımcımız AHMET Tunç’u sevmeniz ya da sevmemeniz burada hiç önemli değil. Bugüne kadar Ağrı’da çeşitli partilerden belediye başkanları geldi geçti, bakın geçti diyorum!!
Hangisi nin yaptığı icraatları kaç kişi hemen cevaplayabilir? Önce bi düşüneceğiz demi, şayet aklımıza kazınmamışsa gönlümüze de kazınmamışlar dır, aklımıza sadece yapılan işler kazınır o işler de kişileri çağrıştırır, şu işi şu başkan yaptı deriz..

Savcı Sayan’da gün gelecek gidecek (Dilerim ki uzun yıllar bizimle kalır) sadece buraya yaptığı hizmetleri geride bırakacak, inanın bana bazılarının yapamaz dediği ya da küçümsediği ve de yapamaması için çeşitli yolları denemeleri inanın hepsi boş. O hizmetler Ağrı’ya gelecek, bunu kimse engelleyemeyecek..

İsteyen istediği gibi düşünebilir, önemli olan sonuçtur, SAVCI SAYAN gerçekten bir cevher ama biz kıymetini bilemiyoruz, biz adama şevk vermeyi, biz adamı çalıştırmayı bilmiyoruz.
Biz ne mi biliyoruz? Yıllardır özlemini duyduğumuz hizmetleri getirecek bir başkanı nasıl engelleriz, nasıl moralini bozarız, nasıl şevkini kırarız onu biliyoruz. İsteyen istediği kadar engellemeye çalışsın, SAVCI Sayan’da geri vites yoktur ”O ”çıktığı yolda ilerleyecek ve projelerini hayata geçirecektir bunu hepimiz göreceğiz.!!!

Allah aşkına niye yapıyoruz tüm bunları? Niye sabote etmek için uğraşıyoruz? Sizin derdiniz ne? Yetmedi mi yıllardır çektiklerimiz?

Başkan göreve geldiğinden bugüne yaptıklarını görmezden gelerek, ne yaptı ki diyerek, yaptığı işleri küçümseyerek’ ‘başkanı sevmeyenler tarafından” dedikodu kazanlarını kaynatmaları, kimin yararına ya da kimin zararına? Kimseye bir yararı yok, zararı tabi ki bize!

Değerli dostlar, sizlere tekrar tekrar yapılan işleri burada yazmayacağım sizler zaten biliyorsunuz, sizlere şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ”TÜM PROJELER HAYATA GEÇECEK” pandemi süreci çok büyük şanssızlık oldu bunu hepimiz az çok biliyoruz, belediyenin olmayan parasıyla canla başla çabalayan adamı küstürmeyin, Ağrı’ya yazık olur.

Yazımın girişinde, belediyenin yaptığı hizmetleri sabote edenler, kırıp, döküp parçalayanlar dan bahsettim, bu öfke, bu nefret nedir, kime? Adam ilimize hizmet getiriyor birileri bunları tahrip ediyor ve hiç bir Allah’ın kulu görmüyor. Ve o hainler ellerini kollarını sallayarak ortalıkta geziyor.

Birileri sizin evinizin bir camını kırsa tepkiniz ne olur du? Ha evinize zarar verildi ha ilimize, burası bizim, burada yaşıyoruz, burada yaşamaya devam edeceğiz, bizimde modern güzel bir il olmaya hakkımız var, bizimde güzellikleri yaşamaya hakkımız var, üç beş kendini bilmez hainin ilimize zarar vermesine müsaade etmeyelim lütfen..
Aslında bu hafta, buradan farklı bir konuyu işleyecektik ama bu yapılan hainlik canımı yaktı ve buradan sizlere sesleniyorum, LÜTFEN YAPILAN HİZMETLERİ SAHİPLENELİM, AĞRI’YA SAHİP ÇIKALIM, YAPILAN BU HAİNLİKLERE GÖZ YUMMAYALIM..BU HAİNLERİ GÜVENLİK GÜÇLERİNE BİLDİRELİM,YAPTIKLARI CESASIZ KALMASIN!!!

Belediyenin sitesine girerek bu ve benzeri  resimleri görebilirsiniz,  şunu sormak istiyorum AĞRI BULARI HAK EDİYOR MU?  ….Sağlıkla kalın dostlar

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r